Cowboys vs. Colts skoru: İkinci yarıda dört top kaybı, Dallas’ı Indy’yi geride bırakmaya zorladı

Kovboylar, Pazar gecesi Colts’u 54-19 yendikten sonra sezonda 9-3’e yükseldi.

Indy, Dallas’a ilk iki pozisyonunda 10 sayı atarak erken bir liderlik yaptı. Kovboylar, devam etmek için iki gol atmayı ateşlemeyi başardılar, ancak Colts, özellikle Stephen Gilmore, Dak Prescott’u oynamaya üç dakika kala seçtikten sonra, devre arasında şaşırtıcı bir liderlikle gitme şansı buldu. İkinci çeyrek. Ancak, Matt Ryan ve arkadaşları. Bu pozisyonda sadece bir saha golüne tutuldular ve kıdemli oyun kurucu, bir sonraki sürüşte Dallas’ın beş maçlık gol atma serisinin devre arasında sekize çıkmasına neden olan bir seçim yaptı.

İkinci yarıda Indianapolis, Alec Pierce’ın 15 yarda golü yakalamasında skoru tekrar açtı. Kovboylar yumruğu emdiler ve hücumda 75 yarda bir touchdown ile karşılık verdiler. Bu noktada savunma geri kalanını yaptı ve Indianapolis’te dört üst üste top kaybını oyunu uzaklaştırmaya zorladı.

Dak Prescott, 30 pasın 20’sini 170 yarda, üç gol ve bir müdahale için tamamladı. Tony Pollard ve Michael Gallup bitiş bölgesini iki kez buldu. Matt Ryan ise 233 yarda, iki gol ve üç müdahale için 37 üzerinden 21 oldu.

Dallas buradan AT&T Stadyumu çevresinde takılacak ve Pazar günkü 14. Hafta karşılaşması için Houston Texans’ı bekleyecek. Colts’a gelince, 2022 normal sezonunun son aşamasına başlamak için 15. Haftada Minnesota’da Vikinglerle yüzleşmek için yola çıkmadan önce 14. Haftada yola çıkacaklar.

READ  Komite, 6 Ocak'ta Trump'a karşı suç duyurusunda bulunabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.