Chris Rock, Netflix’in ilk canlı şovuyla tarih yazıyorCNN

Chris Rock, yakınınızdaki bir ekrana canlı olarak geliyor.

Netflix Perşembe günü yaptığı açıklamada, efsanevi komedyenin akış şirketinin ilk canlı, küresel akış etkinliğinin başlığını atarak tarih yazacağını duyurdu.

Netflix’in stand-up ve komedi formatlarından sorumlu başkan yardımcısı Robbie Braw yaptığı açıklamada, “Chris Rock, neslimizin en ikonik ve önemli komedi seslerinden biri” dedi. “Chris Rock’ın dünya çapındaki komedi fenomenini deneyimleyebileceği ve Netflix tarihinin bir parçası olacağı için çok heyecanlıyız. Bu unutulmaz bir an olacak ve meşaleyi Chris’in taşımasından gurur duyuyoruz.”

Bu, Rock’ın ikinci Netflix stand-up özel etkinliği olacak. İlk çıkış yaptığı “Chris Rock: Tef”, Şubat 2018’de çıkış yaptı.

Bu Netflix’in ilk yayın akışı olsa da, canlı komedi etkinliklerine yabancı değil.

“Netflix Bir Şakadır: Festival” ilkbaharda gerçekleşti ve 330’dan fazla komedyen, Dodger Stadyumu’ndaki ilk stand-up gösterisi de dahil olmak üzere Los Angeles’taki 35’ten fazla mekanda 295 gösteri gerçekleştirdi. Etkinlik 260.000’den fazla bilet sattı.

Rock, Ego Death World Tour’da ve arkadaşı ve diğer komedyen Dave Chappelle ile Aralık ayında Kaliforniya’da planlanan komedi turu tarihlerine sahip.

Rock’ın canlı Netflix komedi özel bölümü 2023’ün başlarında yayınlanacak.

READ  Elon Musk, kullanıcı verileri onaylandıktan sonra Twitter anlaşmasının ilerleyebileceğini söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.