Chiefs’den Travis Kelce, Mack Jones’u Eli Apple’ı engellemeye iten şeyin ne olduğunu tahmin ediyor: “Muhtemelen yorgun”

Kansas Şehri Şefleri Sıkı son Travis Kelce, hafta sonu, Mack Jones’un Cincinnati Bengals’in viraj oyuncusu Eli Apple’a düşük bloğunun ardındaki neden hakkında spekülasyon yaptı ve böyle bir oyunun “ligde işi olmadığını” söyledi.

Maçtan sonra Apple’ın dediği gibi “kirli oyun”, dördüncü çeyreğin sonlarında başarısız bir iyileşme sırasında geldi. Jones kendini öne attı Apple, Patriots alıcısı Tyquan Thornton’a koşuyor.

Cincinnati Bengals takımından 24 numaralı Von Bell, 24 Aralık 2022’de Foxborough, Massachusetts’teki Gillette Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte pas girişiminde bulunan New England Patriots takımından 10 numaralı Mack Jones’a baskı yapıyor.
(Winslow Townson/Getty Images)

Oyun nedeniyle para cezasına çarptırılan Jones, WEEI’de haftalık bir radyo programında “tek niyetinin durmak olduğunu” söyledi. [Apple] Taiguan’ı yavaşlatmaktan.

Patriots’tan Mack Jones, Bengals’tan Eli Apple’ın düşük hacim nedeniyle para cezasına çarptırılacağını bildirdi

“Hızlı bir adam başka bir hızlı adamı durdurmaya çalıştı ve bir nevi onun önüne geçti. Bu anlık bir karar, içine giren çok şey var” dedi.

Ancak tecrübeli sıkı son, “New Heights” podcast’i sırasında Jones’un aşağı inme kararında başka bir şeyin oynadığına inandığını söyledi.

“İnternet, Mack Jones’un Eli Apple’ı yenmesiyle çalkalanıyor.”

Cincinnati Bengals takımından Eli Apple #20, 16 Ekim 2022'de New Orleans, Louisiana'da Caesars Superdome'da New Orleans Saints'e karşı dördüncü çeyrekte bir pası kırdıktan sonra tepki veriyor.

Cincinnati Bengals takımından Eli Apple #20, 16 Ekim 2022’de New Orleans, Louisiana’da Caesars Superdome’da New Orleans Saints’e karşı dördüncü çeyrekte bir pası kırdıktan sonra tepki veriyor.
(Chris Grayton/Getty Images)

Daha sonra “Görmekten nefret ediyorum, görmekten nefret ediyorum. Bu tür şeylerin ligde işi yok” dedi daha sonra.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ağabey ve Philadelphia Kartalları Merkezde, Jason Kelce görünüşe göre onunla aynı fikirde değildi ve kötü bir vuruş olsa da “O kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum” dedi.

READ  Jay Leno yanıklardan kurtuluyor

“Onu ilk gördüğümde, çok kirli olduğunu düşündüm çünkü Eli elma oyununa bile dahil değildi” dedi. “Herkes kişisel olarak incitici olduğu kadar, bunun incitici bir niyet olduğunu düşünmüyorum. Bu kesinlikle kabul edilemez.”

Her iki oyuncu da maçta penaltı verilmesi konusunda anlaştılar.

New England Patriots takımından 10 numaralı Mack Jones, 24 Aralık 2022'de Foxborough, Massachusetts'teki Gillette Stadyumu'nda Cincinnati Bengals'e karşı ikinci yarıda sahaya çıkıyor.

New England Patriots takımından 10 numaralı Mack Jones, 24 Aralık 2022’de Foxborough, Massachusetts’teki Gillette Stadyumu’nda Cincinnati Bengals’e karşı ikinci yarıda sahaya çıkıyor.
(Nick Grace/Getty Images)

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

Jones, Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında oyuna yönelik viral tepkiye ve ligde kirli bir oyuncu olarak görüldüğü fikrine değindi.

“Herkesin bir fikri var ve benim için en önemli şey, olabileceğim en iyi takım arkadaşı olmaya odaklanmak ve bu binadaki insanların ve sevdiğim insanların saygısını kazanmak.”

“Açıkçası ligdeki herkese saygım var. Bu lige gelmek için çok şey gerekiyor. Orada iyi oyuncular var ve hepimiz sıkı oynamaya ve kazanmaya çalışıyoruz. Günün sonunda, sadece Bunu akılda tutmak için.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.