Cecile Strong Cumartesi Gecesi Canlı Yayınından Ayrılıyor (SNL) – The Hollywood Reporter

Cecily Güçlü NBC’den ayrılan son aktör Cumartesi gecesi canlı.

Strong’un son gösterisi Cumartesi gecesiydi. o Kimberly soğuk açılışta Guilfoyle olarak göründü Diğer kategoriler arasında “Yahudi Elvis” ve “Hafta Sonu Güncellemesi” yer alır. İkincisinde, hapse girerken “güle güle” diyen Cathy Anne’nin tekrar eden rolünü oynadı. Kısa süre önce ayrılan aktörler Kate McKinnon ve Aidy Bryant’ın hapishane kıyafetleri içinde ekranda parıldadığı sırada, “O iyi olacak çünkü orada arkadaşları var” diye şaka yaptı.

“Herkes bir noktada hapse girmek zorunda, değil mi? Şimdi benim zamanım” diye ekledi. Sonunda karakterini biraz kırarak şunları söyledi: “Burada çok eğlendim. Bu yerde hayatımın pek çok harika anını yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve bu insanlarla çok seviyorum.

Başka bir kesim onu ​​RadioShack çalışanı olarak son gününde çalışırken gördü. Skeçte patronunu oynayan Kenan Tekin, orada “inanılmaz sekiz yıl” çalıştığını kaydetti. “Eh, burada 11 yaşındayım” dedi. “Biliyorum, sekiz tanesi inanılmaz,” diye yanıtladı: “Açıkçası, RadioShock’un Cecily olmadan bu kadar uzun süre dayanabileceğini düşünmüyorum. Ne zaman işe gelse yeni bir rolü, yeni bir aksanı ya da yeni bir aksanı oluyor. sizi hayrete düşüren yeni bir izlenim.” Performansında, en başta RadioShack’te çalışmayı neden sevdiğinizi hatırlamanızı sağlayan bir enerji ve neşe var.

ev sahibi (ve Elvis yıldız) Austin Butler daha sonra “normal Elvis” olarak göründü – şaka, Elvis Presley’in bir kostüm için yeterli parası olmamasıydı – ve ona “Mavi Noel” ile serenat yaptı ve ardından Thompson’a katıldı. Ve gerisi SNL aktörler.

Ayrılışı Cumartesi günü açıklandı. SNL’Sosyal medya hesapları (aşağıya bakınız).

2012’de 38. sezonu için yapımcılığını Lorne Michaels’ın üstlendiği eskiz gösterisine katıldı. Yıllar içinde “sevdiğiniz kız bir partide sohbeti başlatmıyor” gibi karakterler yarattı ve Kendall Jenner, Megyn Kelly ve Liz Cheney gibi ünlülerin kimliğine büründü.

Strong’un sadece bu sezonun ilk yarısında geri dönmesi planlandığı anlaşılıyor. Hayranlar, Ekim ayındaki sezon galasının açılış jeneriğinde yokluğunu fark ettiler, ancak o zaman göründü. Evrende akıllı yaşam belirtileri arayışı Los Angeles’taki Mark Taper Forum’da kasete kaydedemedim SNL New York’ta.

Strong Next Stars, AppleTV+’ta ikinci sezonunda Schmigatoon! Yapımcılığını Michaels üstleniyor. O da mola verdi SNL O diziyi çekerken.

Diğer aktörlerin ardından güçlü bir şekilde takip etmek son ayrılanlar SNL, McKinnon, Bryant ve Pete Davidson dahil.

Cumartesi gecesi SNL Sunucu Austin Butler ve müzikal konuk Lizzo ile.

17 Aralık 22:32’de güncellendi: Strong’un görünümü “Hafta Sonu Güncellemesi”ne eklendi.

READ  Chargers 27 sayılık bir farkı kaçırdı ve Jaguarlar AFC playofflarına yükseldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.