Carlos Correa, Mets ile 12 yıllık 315 milyon dolarlık anlaşmayı kabul etti

New York Post, süperstar Carlos Correa ve Mets’in Giants’la olan sözleşmesinin sona ermesinin ardından gece yarısı anlaşmaya vardığını öğrendi. Kaynaklar, The Post’a Correa’nın Mets ile yaptığı yeni anlaşmanın 12 yılda 315 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi.

Correa’nın Giants’la yaptığı sağlık muayenesi sırasında bir şey çıktı ve Cohen, elinden kaçtığını düşündüğü anlaşmayı yapmak için devreye girdi. Correa, Mets için üçüncü aşamada oynayacaktı, bu da Mets’e yıldızlarla dolu bir takım ve Cohen için 380 milyon doların kuzeyinde rekor bir maaş verecekti.

Hawaii’den The Post’a konuşan Cohen, “Bir şeye daha ihtiyacımız var ve o da bu,” dedi. “Önemli… bizi zirveye çıkarıyor. Bu iyi bir takım. Ben umut Bu iyi bir takım!”

carlos correa
İyi resimler

Kore’nin Meds anlaşması sağlık için bekliyor Devlerle olan tıbbında bir şey ortaya çıktıGiants ile 13 yıllık 350 milyon dolarlık sözleşmesini feshetti. Correa’nın kariyerinde daha önce gelişen ancak son üç sezonun hiçbirinde onu kenara atmayan bir arka sorun olmadığı söylendi.

Son zamanlarda Kore’yi azarlayan Cohen, tıp devi için Kore’nin temsilcisi Scott Boras ile bir sözleşme imzaladı.

Cohen, “Gerçekten büyük bir fark yaratıyor” dedi. “Sahnemizin iyi durumda olduğunu hissettim. Bir golcüye daha ihtiyacımız vardı. Bizi zirveye taşıyor.”

carlos correa
carlos correa
ABD BUGÜN Spor

Mets’in anlaşmayı birkaç saat içinde yapması gerçek dışı görünüyor. Ancak Cohen’in açıkladığı gibi, Cohen’in Correa ile Giants arasındaki anlaşmayı yapmak için yaptığı son görüşmeden bir gün önce müzakerelere yeniden başladılar.

Cohen, “Daha önce bulunduğumuz yere gittik ve işe yaradı” dedi.

Cohen’s Mets, bordro ve vergiler açısından rekor bölgede. Justin Verlander, Kodai Senka, Jose Quintana ve David Robertson’ı eklediği ve Brandon Nimmo ve Edwin Diaz’ı geri getirdiği bir kış bonanzasının ardından, çizgisi şimdi 100 milyon dolara yaklaşacak. Ancak Cohen, şaşırtıcı masraftan çekinmedi.

READ  Dow Jones, Fed toplantısı başladığında düşer; Elon Musk Twitter'ı hareket ettiriyor; Apple, MLS anlaşmasının ortasında

“Fark ne? Hareket edeceksen, hareket et, ”dedi Cohen.

Mets’in kadrosu artık yıldızlarla dolu, aralarında kısa stoper Francisco Lindor, slugger Pete Alonso ve ace Max Scherzer ve Cohen ve Co.’nun bu kış yaptığı tüm büyük hamleler (Kore, Justin Verlander Ve Hediye Senga)

Cohen, “Umarım taraftarlar gelir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.