Cardinals, Mexico City’deki olayın ardından OL teknik direktörü Sean Kugler’ı kovdu: kaynak

bu Arizona Kardinalleri Bir takım kaynağının doğruladığı üzere, takımın Pazartesi günü Mexico City’deki maçından önceki gece meydana gelen bir olayın ardından hücum hattı antrenörü ve geri koşma koordinatörü Sean Kugler kovuldu. atletik Salı günü.

Koç Kliff Kingsbury, Arizona Cumhuriyeti ile konuştu ve olayın Pazar gecesi olduğunu doğruladı. Arizona 38-10 kaybetmeden önce Kugler atıldı San Francisco Pazartesi gecesi.

Kingsbury, Cumhuriyet’e “Onu görevinden aldık ve Pazartesi sabahı maçtan önce eve yollandı” dedi. “Ne zaman böyle bir personel değiştirseniz, bu zorlayıcıdır ve ben bunu burada bırakacağım.”

Olayın mahiyeti hakkında başka bir bilgi verilmedi. Kardinaller hafta sonu için Mexico City’deydi ve Pazartesi gecesi 49ers’a karşı bir maçtı. Takım maçın ardından Arizona’ya döndü.

Arizona, 2019’da Kugler’ı asistan olarak işe aldı ve Kugler, Haziran 2021’de koşu oyun koordinatörlüğüne terfi etti.

Kingsbury, yardımcı hücum hattı koçu Brian Natkin ve dar sahalar koçu Steve Hayden’in Kugler’in görevlerini paylaşacağını söyledi. Hücum asistanı Mike Bercovici, Hayden’ın yerini dar sahalar koçu olarak dolduracak. Kingsbury, yeni bir koşu oyunu koordinatörü ve hücum hattı koçu arayışının bu sezondan sonra başlayacağını da sözlerine ekledi.

Kardinaller bu sezon ikinci kez bir kurtarıcıyı kaybetti. Ağustos ayında, geri koşma antrenörü James Saxon idari izne ayrıldı. ESPN bildirildi Indianapolis’te bir kadına saldırmakla suçlandı.

6 Ekim’de Saxon, bir adet yerli batarya suçunu kabul etti. Kardinallerden istifa etti.

(Fotoğraf: Mark J. Repilas / USA Today)

READ  ABD'de istihdam artışı Temmuz'da beklenmedik bir şekilde arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.