Bryce Harbor Yaralanma Güncellemesi: Patrice’in Belize yıldız sahasında sol başparmak kırığı

Philadelphia Phyllis Tembel ve iktidardaki NL MVP Price Harbor, Cumartesi gecesi sol baş parmağında bir kırık yaşadı. San Diego Patisi Petco Park’ta (Oyun Takipçisi) Harbour 97-mph Blake Snell elinde hızlı bir top aldı ve hemen oyundan ayrıldı. Billis kısa süre sonra kırığı duyurdu ve Harper’ın önümüzdeki günlerde daha fazla teste tabi tutulacağını söyledi. İyileşmesi için bir zaman çizelgesi vermediler.

İşte yanlış adımın videosu. Harper, Snell’e sahadan ayrılırken kasıtlı olarak ona vurmadığını söylediği için, Snell bariz acıya ve anlaşılır kedere rağmen özür diledi.

Harper, dirsek bağ yaralanması nedeniyle sezonun çoğunda DH göreviyle sınırlı kaldı. Yine de harika bir sezon geçirdi ve Cumartesi günkü maçta 21 çiftler ve 15 ev koşusu ile .320 / .385 / .602 vuruş çizgisini aldı. Beyzbolda ekstra hız galibiyetlerinde (37) yedinci ve toplam hızda (145) sekizinci sırada yer alıyor. Basitçe söylemek gerekirse, Harper yeri doldurulamaz.

Harper gazetecilere verdiği demeçte, “Her şey bir sebepten dolayı oluyor” dedi. MLB.com dahil, Oyundan sonra. “Herkes öyle diyor. Nedeni şimdi hayal kırıklığı yaratıyor, ama aynı zamanda, ne olduğunu. Pozitif olmalıyım. Buradaki adamlara karşı pozitif olmalıyım. Seçeceklerini biliyorum. Buna çok şaşırdım. organizasyon, çocuklar, Philadelphia, taraftarlar Her gün koşmayı ve oynamayı severim.

Nisan ortasından bu yana UCL ile sağ kolu yırtılmış halde oynamasına rağmen, Harper kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçirdi. 15 ev koşusu, 48 RBI ve .984 ile .318 vuruş yaptı. O.P.S.. NL’de vuruş ortalamasında beşinci, taban yüzdesinde altıncı (.385) ve yavaş yüzdede (.599) ikinci sırada yer alıyor.

Pillies, Harper’ı Pazar günü 10 günlük sakatlık listesine alacak. Triple-A Lehi Valley Dış Saha Oyuncusu Mickey Monique Listedeki yerini alacak. Pazar günü serinin finaline kalmasını umuyorlar.

Pillis’in geçici yöneticisi Robbie Thompson, “Yutması zor bir hap” dedi. “Ama hiçbir maçı iptal etmeyecekler. Oynamak zorundayız.”

READ  Rusya, NASA uzay istasyonunun daha önce bildirilenden çok daha az çıktığını söyledi

Thompson, Billies’in Harper’ın DH karakterini oynayacağını söyledi Nick Castellanos, Kyle Schwartz Ve diğerleri. Ancak her kazanan ilerlemek zorundadır.

Bunu biliyorlar.

Castellanos, “En azından felaketti,” dedi. “O bir yıldız, MVP kalibreli bir yıl. Onu her an kaybetmek çok uzun. Hepimizin ilerlemeye ihtiyacı var. Ben de kesinlikle dahil olacağım.

“Bulduğumuz yerdeyiz, sahip olduğumuz oyunları kazandık ve hala Rice’ın daha iyi bir versiyonu olduğunu düşünüyorum. [Hoskins]Bence JT’nin daha iyi bir versiyonu var [Realmuto]. Benim daha iyi bir versiyonum var. Bence hepsinin ortaya çıkması an meselesi. Aynı anda ortaya çıkarlarsa, beyzbol gerçekten çok hızlı bir şekilde eğlenebilir. “

Beyzbol operasyonları başkanı Dave Domprovsky, Braves’in geçen yıl World Series’i 10 Temmuz sezonunda dizinden sakatlanan Ronald Aguna Jr. olmadan kazandığını kaydetti.

Normal sezonu 44-29 bitirdiler. Fernando Toddys Jr. bu sezon çıktı. 45-29.

Chase Woodley, 26 Temmuz 2007’de sağ kolunu kırdı. 27 Ağustos’ta döndü. Billies onsuz 15-13 gitti.

Domprovsky, “Yani, yapmalısın,” dedi. “İyi oyuncuları kaçırıyorsunuz. Yine, bu noktada ne kadar süre sahalardan uzak kalacağını bilmiyorum ama umarım bir noktada geri döner. Bundan sonra daha iyisini yapmaya devam etmeliyiz. elimizden gelenin en iyisini yaptık. Arka arkaya çok daha iyi vurucularımız var.”

Görevden ayrıldıktan sonra ne yapacağı şu anda bilinmiyor. Harper’ın sakatlığının takımın 2 Ağustos takas tarihi için planlarını nasıl değiştireceğini söylemek için henüz çok erken.

Domprovsky, “Az önce oldu,” dedi. “Nasıl oynadığımızı görmeliyiz. Yine de umarım iyi oynarız. Hala iyi bir kulübümüz var.”

Saha ona çarptığında Harper yere düştü. Kötüydü, öyleydi. Domprovsky ve diğerleri, Nisan 2021’de St. Louis’de başına gelen Harper’ın yüzüne çarptığını düşündüler. Harper, yaralı ön kolu sekerek ondan kurtulmayı bir şekilde başardı.

READ  Pazar günkü Bills-Browns maçı Detroit'e taşındı ve taraftarlar, Bills veya Ticketmaster aracılığıyla satın alınan biletleri iade edebilecek.

Pillies’ten en son haberleri alın

Phillies ve MLB’den en son haberleri, bilet bilgilerini ve daha fazlasını doğrudan gelen kutunuza iletin.

Lütfen kaydolun

Harper, “Keşke yüzüme vursaydı,” dedi. “Yüzümdeki kemikleri kırmam, yüz için 98 alabilirim ama başparmak için 97 alamam.”

Harper sonunda kalktı. Baş parmağını tutarken titredi. Sinirli bir şekilde Snell’e bağırdı. İkisi birbirini yıllardır tanıyor. Oyun sırasında birbirlerine mesaj attılar. Harper iyi olduklarını söyledi.

Snell, “Açıkçası, ona saldırdığım için kendimi çok kötü hissettim,” dedi. “Konuştuk, hallettik. Hiçbir şey değil. Sadece duygusal. Çok tutkulu oynuyor ve neden üzgün olduğunu anlayabiliyorum. Ben de onun kadar üzgünüm.”

Bazı kırık başparmakların iyileşme süresi dört ila altı haftadır. Bu ayın başlarında Reds yakalayıcı Tyler Stephenson sağ baş parmağında bir kırık yaşadı. Giants’ın ilk kalp pili Brandon Belt, geçen Eylül ayında baş parmağında bir kırık yaşadı. Şubat 2021’de Realmudo sağ baş parmağında bir kırık yaşadı.

Her birinin dört ila altı hafta içinde iyileştiği tahmin ediliyor.

Ancak Harper gelecek haftaya kadar kırığının ciddiyetini bilemeyecek.

Hayatımda hiçbir şeyi kırmadım, dedi. “Bu benim için yeni. Bu bir rezalet.”

Bu hikayeyi beğendin mi?

Bu hikayede:

Todd Zolecki, 2003’ten beri Phillies’te ve 2009’dan beri MLB.com’da. Onu takip et. heyecan Ve Facebook .

İlişkili

Appel, Major’ın uzun zamandır beklenen tadına kavuştu: ‘Bu et suyu’ 25 Haziran 2022

Kendine güvenen Appel, MLB’nin Benzone 25, 2022 lansmanı için yeni bir yol görüyor

Bu Phils kabartmasının hakimiyeti tarihsel olarak önemlidir 25 Haziran 2022

Phils çöküşün sona ereceğini biliyor: ‘Her fırtına çok fazla yağmurdur’ 22 Haziran 2022

Phils, 19 Haziran 2022’de Harbour (blister) hala iyi olmadığı için DC finalini düşürdü

READ  Füze saldırısında düzinelerce Ukraynalı savaş esirinin öldüğü bildirildi.

Thompson’ın 18 Haziran 2022’de DH taramasına ilişkin kararı, Phill’in debriyajını vurdu

İlişkili

Appel, Major’ın uzun zamandır beklenen tadına kavuştu: ‘Bu et suyu’ 25 Haziran 2022

Kendine güvenen Appel, MLB’nin Benzone 25, 2022 lansmanı için yeni bir yol görüyor

Bu Phils kabartmasının hakimiyeti tarihsel olarak önemlidir 25 Haziran 2022

Phils çöküşün sona ereceğini biliyor: ‘Her fırtına çok fazla yağmurdur’ 22 Haziran 2022

Önerilen

Yaralanmalar ve Hareketler: Procton Govt-19 25 Haziran 2022

Realmuto, Phils 24 Haziran 2022’de Maskat’a vardığında elektrik kuraklığına son verdi

2022 City Connect 14 Haziran 2022

105 mil hızla esiyor… ve draftın en büyük gizemi 24 Haziran 2022

https://www.mlb.com/phillies/

© 2022 MLB Gelişmiş Medya, LP. Tüm hakları Saklıdır.

Bu arada, Billis, dış sahada rahatça oynayan zamana bakarak, DH görevini Kyle Swarfer veya Nick Castellanos ile daha defansif Matt Weirling ile paylaşması gerektiğini düşünüyor. 2016 yılına kadar 1 numaralı seçim olan Mickey Monique, Triple-A’da .279 / .326 / .558’e ulaştı. Elbette, Harper’ın dönüşünün uzunluğuna bağlı olarak, Billies takas yapabilir.

Söylemeye gerek yok, herhangi bir noktada Harper’ı kaybetmek, sezon sonrası karışımına tırmanmaya çalışan Billis ekibi için yıkıcı bir darbe oldu. Menajer Joe Gordy’nin bu ayın başlarında yedek koç Rob Thompson’ın yerini almasından bu yana 15-6 yaşındalar. Ulusal lig takımlarında, atlanta cesurlar (18-4) o sırada ligdeki en iyi rekora sahipti. Sportsline, limanın bir aylığına sahalardan uzak kalması durumunda Phyllis’in %17,2 oranında playoff şansına sahip olacağını tahmin ediyor.

Girardi sonrası sıcak galibiyet serisine rağmen, Billies Cumartesi günü üçüncü ve son joker sıranın ardından üç maçın ardından geldi. Pillies, 2011’den bu yana sezon sonrası döneme geçmedi ve NL’deki en uzun sezon sonrası kuraklığı yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.