Brooklyn Nets, yıldızın takas talepleri olan Kevin Durant toplantısından sonra birlikte ‘ileriye doğru ilerlemeyi’ kabul etti

kevin Durant Nets genel müdürü Sean Marks’ın yaptığı açıklamaya göre Brooklyn’de kalıyor.

“[Coach] Ben ve Steve Nash birlikte [governors] Joe Tsai ve Clara Wu Tsai, dün Los Angeles’ta Kevin Durant ve Rich Kleiman ile bir araya geldi” dedi. “Ortaklığımızla ilerlemeye karar verdik. Basketbola odaklandık ve aklımızda ortak bir hedef var: Brooklyn’e şampiyonluklar getirmek için kalıcı bir franchise inşa etmek.”

Durant başlangıçta 30 Haziran’da bir takas talebinde bulundu ve bu arzuyu Londra’da Joe Tsai ile yaptığı görüşmede yineledi, kaynaklar bu ayın başlarında ESPN’e doğruladı. Bu toplantı sırasında Durant, Tsai’nin kendisi ile Nash ve Marx’ın beyin güveni arasında seçim yapmasını istedi.

Bunun yerine, Nash ve Marks işlerini sürdürecek, Durant ise Brooklyn’de dört yıllığına 198 milyon dolarlık bir uzatmaya imza attı.

Nets, sezonun daha iyi bir bölümünü Durant ve Stars’ın yükselişiyle uğraşarak geçirdi. Kyrie Irving.

Geçen sezon 29 maçta forma giyen Irving, Covid-19 aşısı yaptırmamayı tercih ettikten sonra bir imza ve takas anlaşmasında üzerinde çalışmak istediği takımların bir listesini Nets’e yaptı. Ancak, olası bir takas gerçekleşmedi ve Irving sözleşmesinin son yılında çekilmeyi tercih etti. Nets, onu hala süresi dolan bir sözleşme olarak takas edebilir (Irving’in potansiyel bir iniş noktasında resmi bir sözü yoktur) ve sınırsız bir serbest oyuncu olmadan önce gelecek yılın 30 Haziran’ına kadar sürecek bir uzatma üzerinde çalışabilir.

Irving ve Durant hala takımdayken, geçen yılki ilk tur playoff çıkışı ve Nets umarım ilerleyecektir. Ben Simmons Bunun bir parçası olun.

Simmons, onu Brooklyn’e gönderen bir anlaşmayla takas edildi. James Harden Philadelphia’ya gitti, ancak henüz Nets’teki ilk çıkışını yapmadı. Simmons, Mayıs ayında belindeki fıtıklaşmış bir diskten kaynaklanan ağrıyı gidermek için bir mikrodiskektomi prosedürü geçirdi, ancak eğitim kampı için sağlıklı olması bekleniyor.

READ  Trump 'özel usta' talebini yineliyor, ancak yargıcın bazı sorularını açıklıyor

Caesars Sportsbook’a göre, Nets’in Durant’in kalacağını açıklamasının ardından Nets’in NBA şampiyonluğunu kazanma şansı 18-1’den 9-1’e yükseldi. Celtics (+450), Warriors (+650), Suns (+800), Clippers (+800) ve Bucks (+800) ve Bucks (+450), 9-1’lik oran ile Brooklyn’e en iyi dördüncü şampiyonluğu veriyor. Los Angeles Lakers üzerinde şans. +800).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.