Brendan Frazier ağladı ve En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Oyna

Bir gözyaşı Brendan Fraser En İyi Erkek Oyuncu olarak kabul edildi “Balina” Pazar gecesi Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde, oyunculuk şöhretine geri döndüğünü minnetle kabul etti.

Fraser, yönetmen Darren Aronofsky’ye eleştirel beğeni toplayan rol için ona rol verdiği için teşekkür ederek sahneden, “Vahşi doğadaydım, belki ekmek kırıntısı olmalıydım ama beni buldunuz,” dedi. “The Whale”da 54 yaşındaki Fraser, ergenlik çağındaki kızıyla ilişkisini düzeltmeye çalışan aşırı obezite yüzünden eve kapanmış bir İngilizce öğretmenini canlandırıyor.

“Mumya” yıldızı aktör kategorisini kazandı “Elvis” gönül yarası Austin ButlerEn İyi Drama Erkek Oyuncu Ödülü Altın Küre geçen Salı. Fraser, “Vadi”nin “karanlık bir yerde ışığı bulmakla” ilgili olduğunu söyledi ve duygusal hissedenleri yüreklenmeye çağırdı.

Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde hangi TV gösterilmedi: Kaley Cuoco’nun randevu gecesi Kay Hui Kwan’ı gözyaşlarına boğdu

“Charlie gibi obezite ile mücadele eden veya karanlık bir okyanustaymış gibi hisseden herkes için: Sizin de ayağa kalkıp ışığa doğru yürüyecek güce sahip olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Ve güzel. şeyler olacak.”

Sahne arkası medya odasında Fraser’a soruldu: Ödülün onun için anlamı. Gözlerinde yaşlarla, “Kelimelere dökebilirim” diye cevap verdi.

Brendan Fraser: ‘Balina’ oyuncusu kalpleri ve zihinleri değiştirmek istiyor

Sidney Poitier’e ‘iyi bir aktris’ dediği için Sheryl Lee Ralph’a teşekkürler

“Abbott Elementary”nin yıldızı Sheryl Lee Ralph, “Abbott Elementary”deki rolüyle Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alırken, hayatın zorluklarının üstesinden gelmek hakkında yürekten bir konuşma yaptı.

READ  Avrupa Merkez Bankası'ndan bir üye, piyasanın enflasyonu yanlış değerlendirdiğini ve daha fazlasının gelmesini beklediğini söyledi.

Merhum oyunculuk efsanesi Sidney Poitier’in cesaretlendirmesi çok önemliydi.

Ralph, “19 yaşımdayken bana çabucak yerim olmadığını söyleyen bir alandaki her geri dönüş, her hayır, her reddedilme,” diye hatırladı. “Sidney Poitier bana baktı ve ‘Sen iyi bir oyuncusun’ dedi.”

66 yaşındaki Ralph, En İyi Komedi Dizisi ödülünü kabul eden “Abbott Elementary”nin yaratıcısı ve yıldızı Quinta Brunson’a teşekkür etti.

Güçlü konuşmasını televizyon izleyicilerini “ekrana yaklaşın ve dinleyin” diyerek sonlandırdı.

“İnsanlar sizi sevmek zorunda değil, insanlar sizi sevmek zorunda değil, size saygı duymak zorunda değiller” dedi. “Ama aynaya baktığında, gördüğün şeyi sevsen iyi olur!”

En Büyük 6 Altın Küre Anı: Jennifer Coolidge’den Jarrod Carmichael’ın Tom Cruise yumruklarına

Jeff Bridges, The Deuce’tan alıntı yapıyor ve merhum aktör babası Lloyd Bridges’e teşekkür ediyor.

Jeff Bridges, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü alırken “The Big Lebowski”deki The Dude rolünü canlandırıyor. Bridges sahnede eleştirmenlerin ödülüne bakarak şaka yaptı, “Adam ‘Pekala, bu senin fikrin dostum’ derdi. Ama senin fikrini beğeniyorum ve onu seviyorum.”

73 yaşındaki Bridges, yaptığı konuşmada ailesini onurlandırdı ve eşi 48 yaşındaki Susan ile rahmetli babası aktör Lloyd Bridges’e saygılarını sundu.

Babası isteksiz bir genç olarak oyunculuğu sürdürmeye ikna eden Bridges, “Bugün babamın doğum günü, 15 Ocak. Onun kol düğmelerini takıyorum. Babam olmasaydı burada olmazdım,” dedi. “Haklı. Yaşlı adamı dinlediğim için çok mutluyum!”

FX draması “The Old Man”deki rolüyle de en iyi erkek oyuncu dalında aday gösterilen Bridges, Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü kabul etmeden önce kariyer rollerinin birçoğunu araştırması gerektiğini itiraf etti.

Bridges, “IMDb’deki eşyalarıma bakmak zorunda kaldım” dedi. “Vay canına, o kadar çok film yaptım ki! Tanrım! Bu kısa ömürde.”

READ  Ukrayna ve Rusya tahıl anlaşmasına vardı: Canlı haber güncellemeleri

SAG Ödülleri Adaylıkları: “Bunshees of Inishreen”, “Everything Everywhere” 2023 Alanını Yönetiyor

Niecy Nash-Betz şüphecilere: “Yüzüne!”

Netflix’in sınırlı dizisiyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandıktan sonra Niecy Nash-Betz, oyunculuk yeteneklerini sınırlamayı reddettiği hakkında konuştu. “Dahmer – Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi.”

52 yaşındaki Nash-Betz, “Kendimi tiyatro yaparken gördüm. İş iyiydi ama ‘Komedi şeridinde kalın’ dediler” dedi. “Bazen insanlar sizi buluştukları yerde bırakmak isterler. Ben genellikle yaptığım şeyi yaptım: batırmak.”

Annesi şüpheciydi ama esas olarak destekleyiciydi.

“Anne, sence de ben iyi bir tiyatro oyuncusu değilim?” Dedim. ” Nash hatırladı. “‘Kızım, ben değilim’ dedi. ‘Ama olabilirsin! Şehirdeki en iyi oyunculuk kursunu bulabilirsin ve ben bunun için fazla mesai yaparım.’ “

“Teşekkürler anne. Tek ihtiyacın olan bu!” Nash, ondan şüphe duymadan önce, “Yüzüne!” dedi.

Altın Küre’nin artık ne anlamı var? Ödül töreni asla geri gelmemeliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.