Boks Canlı Sonuçları, George Composes Jr. – Devin Honey, Stephen Fulton – Daniel Roman için Öne Çıkanlar

Cumartesi, dünyanın karşıt taraflarında gerçekleşecek iki büyük etkinlikle boks hayranları için büyük bir gün. George Campos Jr., Avustralya’da Devin Honey ile karşılaştığında tartışmasız hafif sıklet şampiyonası kadrosunda yer alırken, Stephen Fulton, Minneapolis’te Daniel Roman’a karşı kombine Süper Phantomweight Şampiyonasını düzenledi.

Kamboçya WBA, IBF ve WBO Lightweight World unvanlarını ve WBC Franchise Şampiyonasını kazandı. Honey, WBC Dünya Kupası unvanını elinde tutuyor Ana kart 21:00 ET’den başlayarak kart ESPN ve ESPN +’ya indiğinde tüm kemerler kazanan tarafından tek bir yerde toplanacaktır.

Fulton, geçen yıl Brandon Fikurova ile olan heyecan verici savaş da dahil olmak üzere, son iki yıldır spordaki en tutarlı eğlence savaşçılarından biri oldu. Roman, ağırlıkta eski entegre şampiyon ve Showtime’da saat 21.00’de başlayan karttaki bu pozisyonu yeniden kazanmak istiyor.

CBS Sports her iki etkinlik için de Cumartesi günü yanınızda olacak, bu nedenle aşağıdan canlı sonuçları ve öne çıkanları takip edin.

Sonuçlar, Öne Çıkanlar

  • Devin Honey (ş), George Campos Jr.’a karşı inkar edilemez Hafif Şampiyonası (ş)
  • Stephen Fulton (c) Def. Daniel Roman Uzlaşması (119-109, 120-108, 120-108) tarafından

READ  Powell'ın enflasyonist yorumları nedeniyle hisse senetleri genellikle düşüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.