Biden, enflasyonun gelecek yıl istikrara kavuşmasını umduğunu dile getirdi

Şimdiye kadar, Demokrat liderler bu varsayımı yanıtlamaktan kaçınmak için mücadele ettiler. Arizona Demokrat Partisi bu hareketi alkışladı, ancak ulusal parti çok farklı bir yol izliyor ve açıkça tercihini yapana kadar tozunu kuru tutmayı umuyor.

Tarih herhangi bir rehber ise, cevap şu: Kazanma olasılığı en yüksek olanı destekleyecekler. Ama bu mevcut durum son yıllardakilere benzese de görmediğimiz bazı dinamikleri var.

Demokratlarla çalışan iki bağımsız daha var: Maine’den Angus King ve Vermont’tan Bernie Sanders. Her ikisi de mavi taraf için çok güvenilir oylar ve bu nedenle hiçbiri Sinema gibi Demokrat bir rakiple karşı karşıya değil. …

Sinema, Washington’daki Demokrat parti grubunun en sevilmeyen iki üyesinden biridir. … Ve aktivistlerin ve bağışçı sınıfın -her partinin sözde döneklere karşı giderek artan bir hoşgörüyle- ona karşı hoşnutsuzluğu göz önüne alındığında, ulusal Demokratların onu desteklemesi veya yarıştan çekilmesi daha zor olabilir. Bu iki katına çıkıyor çünkü Arizona hareketli bir eyalet…

İster Temsilci Ruben Gallego (D-Ariz.) İster başka biri olsun, sinema Demokrat adaydan daha iyi bir atışa sahip görünüyorsa, gerçek sorunlar ortaya çıkar. Bu noktada, parti her zaman kazanma olasılığı en yüksek olanı desteklemek ister – özellikle de partinin 51-49’luk dar çoğunluğunu korurken kapsamlı savunma oynamasının beklendiği bir yılda. Ancak bu kararı, bir Batı Virginia Demokratının partiye sadık oylama olduğunu düşündüğü bir tabana satmak, tamamen başka bir konu olacaktır.

READ  Dow, Wall Street'in yaz rallisi sona ererken haftaya başlamak için 400 puan kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.