Astros yangın genel müdür yardımcısı Scott Powers

Raporlara göre, Houston Astros genel müdür yardımcısı Scott Powers’ı görevden aldı. ESPN’den Jeff Basson. Bu, genel müdür James Glick’in kovulmasının hemen ardından geldi. Bugün erken saatlerde. Passan’ın belirttiği gibi, Ocak ayında Dodgers’tan Güçler tıklandı.

Astros, 2022 Dünya Serisini kazandıktan sonra, şaşırtıcı bir olaylar dizisine düşen ilk domino, Astros’un tıklamasıyla parçalandı. Klick ve sahibi Jim Crane arasındaki sürtüşme raporlarına rağmen, çoğu kişi bir World Series galibiyetinin bu gerilimlerin üstesinden gelmek ve sos trenini harekete geçirmek için yeterli olacağını düşünüyordu. Bunun yerine, 2022’de Astros’un kazanmasına rağmen, oranlar çok yüksek görünüyor. Click resimden kaldırıldıktan sonra, bazı yeni arkadaşlarının serbest bırakılacağı varsayıldı ve bu gerçekten de gerçekleşti. Gönderilen güçlerle kapıdan geçmek için geri tıklayın.

Powers, görev süresine kadar Dodgers’ın Kantitatif Analitik Direktörüydü Astros’ta çalıştı Ocak 2022’de. O sırada AGM olarak işe alınan kişi, Click in the Race organizasyonunda çalışan Andrew Ball’du. Durumu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı, ancak Crane’in bu noktada tıklama adamı olarak gördüğü birini kovmaya kararlı olup olmadığını merak etmek adil. Astros’un 2017’deki kimlik hırsızlığı girişimlerinin 2019 sezonundan sonra ortaya çıkmasından sonra Click’in işe alındığını tekrarlamakta fayda var. Beyzbol operasyonlarının başkanı Jeff Luhnow kovuldu ve Klick işe alındı. Takım iyi performans göstermeye devam ederken, perde arkasında işler o kadar iyi değil gibi görünüyor. Ateşlemelere rağmen, Click ve Powers ve kim ayrılırsa, sahadaki performans kayıtlarına dayanarak ligdeki diğer takımlardan kesinlikle büyük ilgi görecek.

Astros şimdi büyük bir ön büro cirosu ile karşı karşıya. Başka hamlelerle gelebilecek veya gelmeyebilecek Click and Powers’ın yanı sıra, bir avuç yönetici başka şirketlerde çalışmak için şimdiden ayrıldı. Bir ay önce, troller kullanılmıştır Başka bir Houston AGM’si olan Pete Putilla, genel müdürleri olacaktı. Oz Ocampo, uzun zamandır izci ve Astros yöneticisi Yeni işe alındı Marlins ile Genel Kurul olmalı.

READ  Hollinger: 1. Gün NBA ücretsiz ajansı, olumlu veya olumsuz yanıtlar veriyor

Bu, Astros’u garip ve belki de benzeri görülmemiş bir konuma getiriyor. Bir yandan, bir hafta önce kupayı kaldırdıkları için dünya şampiyonu oldular. Son altı sezonun her birinde ALCS’ye katılmaya hak kazanan bu, uzun bir sonuç serisinin en sonuncusunu işaret ediyor. Öte yandan, 2023’te unvan savunması için planlar yaparken, üyeleri kanayan bir ön büroyu hızla doldurmak zorunda kalabilirler.

Pek çok insan, David Stearns’in iki nedenden dolayı aday olup olamayacağını merak ediyor. O son zamanlarda aşağı indi Brewers için beyzbol operasyonları başkanı olarak daha fazla danışmanlık pozisyonuna yükseldi ve ayrıca Milwaukee’ye taşınmadan önce Astros ile AGM’deydi. Ancak sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı ve bugün hiçbir yere gitmeyeceğini söyleyerek bu pozisyonu yineledi. MLB.com’dan Adam McCalvey. Stearns, “Daha önce söylediklerimi yineleyeceğim: Hiçbir yere gitmiyorum,” dedi ve “Mark’a tavsiye vermek zorundayım. [Attanasio, Milwaukee’s principal owner] Ve [general manager Matt Arnold] Her şekilde yapabilirim. Bu kadar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.