Army vs Navy 2022 Nasıl İzlenir: TV Kanalı, Çevrimiçi Canlı Yayın, Futbol Maçı Tahmini, Başlama Saati

Kolej futbolunu harika yapan pek çok gelenek arasında hiçbiri yıllık Ordu-Donanma maçından daha fazla öne çıkmaz. O kadar özel ve benzersiz bir maç ki, kolej futbolunun normal sezon finali olarak programda yer almayı hak ediyor. Bu Cumartesi, Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da iki hizmet akademisi 123. kez buluşacak.

İlk toplantı 29 Kasım 1890’da New York, West Point’te gerçekleşti. Akademiler 1927’ye kadar 30 kez, ardından iki yıllık bir aradan sonra 1930’da tekrar bir araya geldi. O zamandan beri rekabet kesintiye uğramadı. ne zaman Ordu o zamanlar rekabeti domine eden, Donanma Serinin tamamında 62-53-7 önde. Army 2016 maçında 21-17 kazanmadan önce Navy 2002-15 arasında üst üste 14 karşılaşma kazandı ve Kara Şövalyeler altıda dördü kazandı. Ancak Navy geçen sezon Knights’ı 17-13 mağlup etti.

Canlı: Cumartesi günü Ordu-Donanma maçını takip edin

Ordu ve Donanma Canlı Nasıl İzlenir

Tarih: 10 Aralık Cumartesi | Zaman: 15:00 ET
Yer: Lincoln Finans Departmanı — Philadelphia
TELEVİZYON: CBS | Canlı yayın: CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması (Bedava)

Ordu ve Donanma: Bilmeniz Gerekenler

Başkomutanlık Ödülü Sırada Değil: Kupa, Ordu, Deniz Kuvvetleri ve Deniz Piyadeleri arasındaki round-robin yarışmasının kazananlarına verilir. Hava Kuvvetleri Her sezon ama bu maçın kazananla hiçbir ilgisi yok. Hava Kuvvetleri, Donanmayı 13-10 ve Orduyu 13-7 yenerek 2016’dan bu yana ilk kez kupayı kazandı. Ordu, kupayı önceki beş sezonda dört kez kazandı veya elinde tutarken, Donanma kupayı 2019’da ele geçirdi.

Bir galibiyet Army’yi bir bowling oyununa göndermez: Army, Navy’ye karşı bir galibiyet elde ederse, sadece rakibini devirmekle kalmayacak, aynı zamanda normal sezonu üst üste üç galibiyetle 6-6’da tamamlayacak. Bununla birlikte, galibiyetlerinden ikisi FCS rakiplerine karşı geldiğinden ve kase uygunluğu için gereken altı galibiyete yalnızca biri sayıldığından, Şövalyeler için kase uygunluğunu güvence altına almak yeterli değildi. Yani cumartesi günü ne olursa olsun bu iki takım için de sezonun son maçı olacak.

READ  Çin genelinde Covid kısıtlamalarına karşı protestolar patlak verdi

Donanma sezon boyunca gelişti: Deniz Kuvvetleri, Midshipmen’in açılış maçını kaybetmesiyle sezona korkunç bir başlangıç ​​yaptı. Delaware 14-7 ve ardından 37-13 kaybetti Memphis. Donanma köşeyi dönmeden önce 2-5 başlar. 27-20 uzatma galibiyeti vs. Tapınak Daha yakın, maç kaybedildi Cincinnati Yolda. Bir hafta sonra, Mids neredeyse kapıyı çalıyordu. Bizim hanımefendimiz, 35-32 düşüyor. Sonra aradıkları altlığı aşağı indirerek çektiler. UCF Orlando’da 17-14. 4-7 rekoru sizi yanıltmasın.

Ordu ve Deniz Kuvvetleri Tahmini, Sınavlar

Hizmet akademileri arasında oyunlarda göz ardı edilemeyecek inanılmaz bir trend var. 2005 sezonundan bu yana Ordu, Donanma ve Hava Kuvvetleri arasındaki maçlarda 43-9-1 kazandı. Oyun, 16 maçta bir koşuyu içeriyordu. Bu seri hiç bitecek mi? Evet. Cumartesi olabilir mi? Kesinlikle. İçinde olacak mıyız? Tanrım hayır. Down, akademiler arası herhangi bir oyunda bir otomatik ateşlemedir. Tahmin: 32.5 altında

Bir Ordu-Donanma oyununda zamanın %70’inden fazlasını hangi taraf kapsıyor? Öğrenmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edinHepsi kolej futbolu tahminlerini çivileyen bilgisayar modelinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.