Apple’ın iPhone’unuzdaki iOS 15.6’sı: Bilmeniz Gereken Her Güncelleme

Apple’ın iOS 15.6’sı burada. 20 Temmuz’da vizyona giren devam filmi iOS 15.5 iPhone’unuza indirmeye hazır. Yazılım güncellemesi, telefon belleğinin dolu olduğunu yanlış gösteren bir hata da dahil olmak üzere hata düzeltmelerini ve TV uygulamasında canlı sporları izlemek için yeni bir özelliği de içeriyor.

TV uygulaması, devam etmekte olan canlı spor oyunlarını sürdürmenize, duraklatmanıza, geri sarmanıza ve hızlı ileri sarmanıza olanak tanır. iOS 15.6’yı içerir Uzun liste iPhone için güvenlik güncellemeleri.

İşte Apple’ın 20 Temmuz tarihli sürüm notları:

iOS 15.6, iyileştirmeler, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir.

  • TV uygulaması, halihazırda devam etmekte olan bir canlı spor oyununu yeniden başlatma seçeneği ekler
  • Cihaz deposu dolduğunda bile ayarların görünmeye devam etmesi sorununu giderir
  • Mail’de metinlerde gezinirken Braille cihazlarının yavaşlamasına veya yanıt vermemesine neden olan bir sorunu düzeltir
  • Safari’de bir sekmenin önceki sayfaya dönmesine neden olan bir sorunu düzeltir

Bu, şirketin bir sonraki mobil yazılımı olan iOS 16 ile birlikte daha geniş bir sürüm almadan önce iOS 15’e yapılan son güncelleme olabilir. iPhone 14 hakkında çok konuşuluyor. iOS’un bir sonraki sürümü, bu Artık herkese açık beta sürümünde mevcutMesajları düzenleme ve göndermeyi iptal etme, yeni bir özelleştirilebilir kilit ekranı, bildirimlerdeki değişiklikler ve Cüzdan ve Apple Pay güncellemeleri dahil olmak üzere birçok yeni özellik getirecek.

Apple ayrıca iPadOS 15.6 ve MacOS 12.5’i piyasaya sürdü. WatchOS 8.7 Ve TVOS 15.6. Güvenlik güncellemelerine ek olarak, iPadOS 15.6 ve macOS 12.5 Apple’a göre iOS 15.6, canlı oyunlar için TV uygulamasında bir güncelleme alırken watchOS 8.7 hata düzeltmeleri getirdi ve tvOS 15.6 performans ve kararlılık iyileştirmeleri aldı.

READ  MAR VISTA - NBC Los Angeles Aktris Anne H. Ateşli Araba Kazasında Ağır Yaralandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.