Anne H’nin Araba Kazasından Oluşan Beyin Hasarından Sonra “Hayatta Kalması Beklenmiyor” – The Hollywood Reporter

Anne HEkip Perşembe günü durumu hakkında yeni bir güncelleme paylaştı ve ciddi bir anoksik beyin hasarı geçirdiğini ve “hayatta kalmasının beklenmediğini” söyledi. Geçen hafta bir trafik kazası.

Rapora göre, HC’nin yayıncısından gönderildi. Hollywood MuhabiriYıldız komada ve organlarının bağış için uygun olup olmadığını belirlemek için yaşam desteğine bağlandığı için durumu kritik.

Los Angeles İtfaiyesi yaptığı açıklamada, arabasının Cuma günü Los Angeles’ın Mar Vista semtinde iki katlı bir eve çarptığını doğruladı. Los Angeles Polis Departmanı daha önce doğruladı THR H’nin alkollü araç kullanmak ve olay yerinden kaçmak suçundan soruşturması sürüyor.

onun takımı bir güncelleme paylaştı Pazartesi günü basına komada olduğunu ve durumunun kritik olduğunu söyledi. Raporda o zaman, “Mekanik ventilasyon gerektiren önemli akciğer hasarı ve cerrahi müdahale gerektiren yanıklar var” dedi.

H gibi filmlerle tanınan Geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum Ve Altı gün yedi geceTV kredileri dahil Ağaçlardaki adamlar Ve takılmak.

En son rapor aşağıdadır.

Anne H’nin ailesi ve arkadaşları adına:

Anne’nin iyileşmesi için iyi dilekleri ve duaları için herkese teşekkür etmek istiyoruz ve West Hills Hastanesi’ndeki Grossman Yanık Merkezi’nde Anne’ye bakan özverili personel ve harika hemşirelere teşekkür ediyoruz.

Ne yazık ki, geçirdiği kaza sonucunda Annie H ciddi bir oksijensiz beyin hasarı geçirdi ve komada ve kritik durumda. Hayatta kalması beklenmiyordu.

Organlarını bağışlamak uzun zamandır arzusuydu.

Annie’nin büyük bir kalbi vardı ve cömertliğiyle tanıştığı herkese dokundu. Olağanüstü yeteneğinden çok, bunu hayatının işinin nezaket ve neşe yaymak olduğunu gördü – özellikle de sevdikleriniz için kabul edilme konusunda iğneyi hareket ettirdi. Cesur dürüstlüğüyle hatırlanacak ve ışığıyla çok özlenecek.

READ  6 Ocak'ta Trump Pentagon'un önemli yetkililerinin telefonlarından gelen kısa mesajlar silindi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.