Angels-Mariners sinsi sinsi sinsi sinsi MLB’den 12 askıya alınmasına neden oldu

Makale eylemleri yüklendiğinde yer tutucu

Pazar öğleden sonra Los Angeles Angels ve Seattle Mariners arasında bir yedek kulübesi mücadelesi sonucunda Pazartesi gecesi uzun bir uzaklaştırma listesi yayınlandı.

MLB, 47 maç için 12 oyuncu, yönetici ve antrenörü askıya aldı. Sezonun en büyük yakın dövüşü, Angels atıcısı Andrew Wands’ın, Mariners’in sol saha oyuncusu Jesse Winger’ı Anaheim, California’da ikinci devrenin başlarında bir atışla vurmasıyla başladı.

Kanat oyuncusu Angels’ın sığınağına yaklaştığında, kavga yaklaşık dört dakika sürerken yedek kulübeleri yıkıldı ve oyun yaklaşık 18 dakika ertelendi.

Angels geçici menajeri Bill Nevin, Wands’ın daha önceki uyarıların ardından gelen kanat oyuncusunu atması üzerine 10 maçta uzun bir ceza aldı.

Oyun Cumartesi günü, Mariners atıcısı Eric Swanson’ın dokuzuncu vuruşta Los Angeles’lı yıldız orta saha oyuncusu Mike Trott’u neredeyse kafasına vurmasıyla başladı.

Trout, “Bana vuracaksan kaburgalarımdan vur” dedi. Söz konusu Cumartesi takımının 5-3 mağlubiyetinden sonra. “Başıma vurma. Bu amacın ne olduğunu bilmiyorum, ama … kafada bir şey yok, sen yapmıyorsun.

Pazar günkü ilk devrede Wands, Mariners orta saha oyuncusu Julio Rodriguez’i oyuna getirdi. Genellikle bir rahatlatıcı olan Wands, ilk kariyerine Pazar günü planlanan başlangıç ​​​​Jose Suarez’in yerine başladı.

Takımı Pazartesi günü Chicago White Sox’a ev sahipliği yapmadan önce gazetecilere konuşan Nevin, Deniz Piyadelerine atmak için Asaları bir başlangıç ​​olarak kullanmayı reddetti.

“Bu doğru değil” dedi Nevin Söz konusu. “Sadece o zaman dikkatimize geldi. bitti. Dün yapıldı. Bugün beyaz çoraplara odaklanıyoruz.

Sağ kalçasına 91 millik bir hızlı top ile vuran kanat oyuncusu, iki hakemin onu durdurmaya çalışmasına rağmen, Angels’ın maçına yaklaştıktan sonra yedi maç ceza aldı. Bazı Angels oyuncuları, Mariners oyuncuları yedek kulübesinden çıkarken kanat oyuncusuyla sığınaklarının tepesinde karşılaştı.

READ  Kaynak, Mike Pompeo'nun 6 Ocak Salı günü komite ile görüşeceğini söyledi.

Seattle’ın kısa stoperi JP Crawford beş maç ceza aldı ve Rodriguez iki maç ceza aldı. Her üç Mariners oyuncusu da temyize gidecek.

Angels’ın üçüncü temposu Anthony Renton ve yardımcı atış koçu Tom City’nin her biri beşer maç attı.

Renton, Eski Washington Nationals yıldızı Onun bilinen sessiz davranış, Winger sığınağın tepesinde buluştu ve sol elini Winker’ın yüzüne soktu. Renton acı çekti Bir sezonu bitiren sağ bilek yaralanması Bu ayın başlarında ve dövüş sırasında bileğine alçı takmıştı. Sakatlıklar listesinden döndükten sonra cezasını çekmek zorunda kalacak, ancak Meleklerin sonraki yedi maç boyunca yedek kulübesinde oturması yasaklanacak.

Wands and Angels oyuncusu Ryan Deborah, kanat oyuncusuna kasten vurmayı reddettiği için üç maç ceza aldı. Los Angeles’lı sürahi Riesel Iglesias, yedek antrenör Ray Montgomery ve çevirmen Manny del Combo iki maç ceza aldı; Sadece Deborah ve Iglesias meleklere hitap etti.

Pazar günü işten atılan sekiz oyuncu veya yöneticiden biri olduğunu öğrenen Iglesias, sahaya bir kutu ayçiçeği çekirdeği attı. Sığınağa döndükten sonra ciklet tankını da fırlattı.

Angels’ı yakalayan antrenör Bill Hasselman da bir maç ceza aldı.

Dövüşten sonra kanat oyuncusu, Seattle’ın ördeğine giderken orta parmaklarını tribüne attı. Melekler yedinci istekada iki tur atarak 2-1 kazandı.

Kanat oyuncusunu desteklemek için bir Mariners hayranı, Pepperoni pizza sipariş etti. Sol saha oyuncusuna sunuldu Pazar günü Audience Clubhouse’da.

Winger, “Özür dileyeceğim tek şey hayranlara saygısızlık etmek” dedi. Söz konusu Pazar günkü maçtan sonra. “İşte bu. Hayranlar olarak, zor kazanılan parayı bizi oynarken izlemek için harcıyorlar, bunu hak ediyorlar. Bu yüzden hayranlardan, özellikle kadın ve çocuklardan özür dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.