Anderson Cooper, Prens Harry ile ’60 Dakika’ Konusunda Röportaj Yapacak – Son Tarih

Güncelleme, 10:25: Prens Harry O ve Sussex Düşesi eşi Meghan, kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra neden şikayetlerini halka açıklamaya karar verdiklerini konuşuyorlar.

Yaklaşan röportajı için Pazartesi günü yayınlanan yeni bir klipte Anderson Cooper O gün CBS60 dakika, Harry, Cooper’a durumu özel olarak konuşmaya çalıştığını söyler.

“Bunu kişisel olarak yapmaya çalıştığım her seferde, bana ve karıma karşı uydurmalar, sızıntılar ve hikayeler yerleştirdiler” dedi. “Biliyorsun, aile mottosu ‘Asla şikayet etme, asla açıklama yapma’dır. Bu sadece bir slogan.

Röportaj 60 dakika Netflix belgesellerinin yayınlanmasından sonra geliyor Harry ve MeghanBuna Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın birçok ifşası ve Daily Mail, Markle’ın düşük yapmasını suçladıdiğer şeyler.

Klibi yukarıdan izleyebilir ve aşağıdan yaklaşan röportajın ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

Daha önce, 31 Ocak: Prens Harry, Anderson Cooper ile bir röportaj için oturuyor 60 dakika. CBS’deki kraliyet görünümünün 8 Ocak Pazar günü yayınlanması planlanıyor.

Harry’nin röportajı, anı kitabı “Spare”i tartıştığı ilk Amerikan televizyonu olacak.

Aşağıdaki önizlemeye göz atın.

Röportaj 60 dakika Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile Netflix belgeselinden sonra Harry ve Meghan. Gösterinin sloganı, “Sussex Dükü ve Düşesi, yüksek profilli aşk hikayelerinin diğer tarafını paylaşıyor” dedi. Harry ve Meghan “Erken evliliklerinin gizli günlerini ve şirketteki tam zamanlı rollerinden geri adım atmalarına neden olan zorlukları” keşfedin.

Altı bölümlük belgesel dizisi boyunca çift, birkaç açıklama yaptı. Daily Mail, Markle’ın düşük yapmasını suçladı. Yayın, Markle’ın babasına yazdığı özel bir mektubu gün ışığına çıkardı ve medyanın gördüğü tüm ilgi Markle için son derece stresliydi. Çamaşırlar Yıldız o sırada hamileydi.

Prens Harry, “Mail’in yaptıkları yüzünden karımın düşük yaptığına inanıyorum. Her şeyi izledim,” dedi.

“Şimdi, düşüğün bundan kaynaklandığını kesinlikle biliyor muyuz? Tabii ki yapmıyoruz. Ancak stres, uykusuzluk ve hamile kalma süresinin uzunluğu göz önüne alındığında, kaç haftalıktı? Gördüklerimden ona yapmaya çalıştıkları şeyin bir düşük olduğunu söyleyebilirim.

READ  FDA, çileklerin hepatit A salgınlarına neden olabileceğini söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.