Gündem

Adana’da Küçükoba Mezarlığı Camisi açıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi, Seyhan ilçesindeki Küçükoba Mezarlığı’nın en önemli eksiği olan caminin yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Küçükoba Mezarlığı Camii’nin açılışına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, siyasiler, muhtarlar, bürokratlar ve vatandaşlar katıldı.

Kentin dört bir yanındaki ihtiyaç ve eksiklikleri gidermek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, “Küçükoba Mezarlığı’nın en büyük eksiği olan camimizin yapımını kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bu ülkenin her vatandaşının birinci sınıf vatandaş olduğunu ve ayrımcılığa tabi tutulamayacağını ifade eden Başkan Zeydan Karalar, bölgeye yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Zeydan Karalar şunları söyledi: “Şu anda Adana’da 30 yerde yol çalışması yapıyoruz. 8 noktada da bulvar çalışması yürütüyoruz. Tüm zorluklara rağmen önemli hizmetler gerçekleştirdik ve daha da büyük hizmetler gerçekleştireceğiz. Kentin dört bir yanındaki eksiklikleri ve ihtiyaçları gidermek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından caminin açılışı yapıldı. Çevre mahallelerin muhtarları Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Başa dön tuşu