25 doların altındaki en iyi Cyber ​​​​Monday fırsatları: teknoloji, moda ve daha fazlasında indirimler

Kara Cuma’yı kaçırdınız mı? Dert etme. ile birlikte Siber Pazartesi Teknolojik cihazlardan ev aletlerine ve oyuncaklara kadar hemen hemen her ürün kategorisinde hala birçok fırsat var.

Yalnızca 25 ABD Doları veya daha düşük bir fiyata alabileceğiniz tonlarca şey var ve aşağıda en iyi seçenekleri bir araya getirdik. İster çorap doldurucuları, ister Gizli Noel Baba hediye alışverişi için ucuz fikirler arıyor olun, bu fırsatlar özellikle yararlıdır. Anlaşmalar değiştikçe bu hikayeyi güncellemeye devam edeceğiz, bu nedenle en son bilgiler için tekrar kontrol edin.

Cyber ​​​​Monday Tech Fırsatları 25 Doların Altında

Akıllı ev fırsatları

Jared DeBain/CNET

Amazon geçmişte ne zaman böyle bir paket sunsa, indirim bitmeden tükeniyordu. Bu, Amazon’un yeni Echo Dot’u olduğundan, büyük indirime büyük ilgi bekliyoruz, bu yüzden çok geç olmadan bir tane kaptığınızdan emin olun.

Kahya

Bu akıllı aksesuar, 1993’ten sonra üretilmiş herhangi bir garaj kapısına eklenebilir. Telefonunuza bağlanır ve kapıyı her yerden kolayca kontrol etmenizi sağlar. En iyisi, bu yüzden kendinize ve bazı aile üyelerinize bir tane aldığınızdan emin olun: çok faydalı bir şey için size teşekkür edecekler.

MyQ Smart Garage Control için fiyat uyarıları alıyorsunuz: $17

Akış cihazı fırsatları

Sarah Çiğ/CNET

Mevcut TV’nize bazı özellikler eklemek istiyorsanız, bunu Amazon’un 4K özellikli akış çubuğunda %50 tasarruf ederken yapabilirsiniz. Amazon Fire TV Stick 4K, akıllı TV işlevinde yeniyseniz, kullanımı kolay bir işletim sistemine ve Alexa özellikli bir sesli uzaktan kumandaya sahiptir.

Amazon Fire TV Stick 4K için fiyat uyarıları alıyorsunuz

Ses fırsatları

Diğer teknik alt sözleşmeler

Siber Pazartesi Ev Fırsatları 25 Doların Altında

iSağlık

Evde Covid-19 testleri harika bir şey ve onları satın almanın en iyi zamanı, satışa çıktıkları zamandır. Paket, 15 dakikadan daha kısa sürede sonuç veren, kullanımı kolay iki testle birlikte gelir.

iHealth Covid-19 Hızlı Antijen Testleri için fiyat uyarıları alıyorsunuz

Cyber ​​​​Monday yazılımı ve 25 doların altındaki abonelik fırsatları

Sam’in kulübü

Yalnızca sınırlı bir süre için, yeni üyeler Sam’s Club üyeliğinin ilk yılında %50’den fazla tasarruf edebilir. Bu, Sam’s Club’ın tüm harika deposunun ve çevrimiçi tekliflerinin, indirimli benzinin ve daha fazlasının kilidini açar.

Siber Pazartesi Oyuncak Fiyatları 25 Doların Altında

MSCHF

Alışılmışın biraz dışında eğlenceli bir hediye mi arıyorsunuz? Bulmaca, hepsi bir araya getirildiğinde taranabilen ve size ondan 1 milyon dolara kadar kazanma şansı veren bir QR kodudur. Çoğu insan 1 dolar kazanır, ama eğlencesi de bu.

25 Doların Altında Siber Pazartesi Moda Fırsatları

Göçebe

Bu şapka iki farklı stil seçeneğiyle gelir ve herkese uyacak şekilde ayarlanabilir. Beyzbol şapkası, Nomad’ın logolu dikişli deri yaması olan yıkanmış siyah bir şapkadır; karavan şapkası ise iki tonlu ve Nomad logosunun üzerinde gün batımına sahiptir. Şimdi ikisini de izleyin.

Cyber ​​​​Monday Beauty 25 Doların Altında Fırsatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.