2022 St. Jude Şampiyonası lider tablosu: Canlı güncellemeler, tam kapsama, Pazar günkü 4. Turdaki golf skorları

JJ Spann, St. Jude Şampiyonası’nda tele-telete geçmeyi deneyecek ve 13’ün altında tek vuruşla son tura çıkacak. Üçüncü turun başlarında avantajını kaybettikten sonra, Texas Open galibi Cumartesi günkü eylem boyunca sağlam kaldı ve sonunda Avusturyalı Sepp Straka’ya karşı liderliğini sürdürdü.

İkili, sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda yıldızlarla dolu bir takipçi kadrosuyla da savaşırken Pazar günü yeniden bir araya gelecek.

Cameron Smith yarışı telaşla bitirdi ve son üç deliğinden ikisinde birdies yaptı ve adını 11’in altında skor tablosunun en üstüne çıkardı. Bu sayıya 71’e 1 ile başladıktan sonra 63-65’lik sayılarla ribaund alan Will Salatoris de ona eşlik ediyor.

ABD Açık galibi Matt Fitzpatrick, dört kez PGA Tour galibi Sam Burns ve Tony Finau, son iki turnuvalarını kazandıktan sonra playofflara kaldılar.

Skor tablosunun tepesindeki dramayı FedEx Cup playoff tiyatrosu ile birleştirin ve Pazar günü aksiyon dolu olmalıdır. Birkaç oyuncu, Wilmington Country Club’da önümüzdeki hafta yapılacak BMW Şampiyonası’nda ilk 70’e girmek isteyecek.

CBS Sports, Cumartesi günü 2022 St. Jude Şampiyonası’nın 4. Turu boyunca canlı güncellemeler ve analizlerle her şeyi takip ederken burada kilitli tutun.

READ  Teksas Senatörü: Okul polis şefi 911 çağrılarını bilmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.