2022 PGA Şampiyonası Lider Tablosu: Canlı Yayın, Tiger Woods Skoru, 2. Turda Golf Skorları bugün

Southern Hills’deki 104. PGA Şampiyonası’nın ilk turunda dünyanın en iyilerinden bazıları için karışık bir çantaydı. İki kez PGA Şampiyonası kazananı Rory McIlroy, 65 yaş altı 5’te Liderler Tablosunun zirvesine yükseldi, ancak herkes Kuzey İrlandalı kadar şanslı değil.

Dünyanın en iyi beş oyuncusundan dördü bar üstü turları bir araya getirdi; Bunların arasında, bu yılki maçın en iyi oyuncusu, altıları 71’den fazla koşuda terk eden Scotty Scheffler vardı. Cuma sabahı, her ikisi de ilk 18 delik için mücadele eden Colin Morikawa ve John Rahm ile dinleniyor.

Üçlü, Southern Hills’deki zorlu öğleden sonra koşullarını kaldıramasa da, Justin Thomas devam etti. Dünya numarası. 67 yaşındaki oyuncu, haftaya PGA Şampiyonası kariyerinin en iyi başlangıç ​​turu olan 3 yaşın altında başladı. Ayrıca 2. tura sıcak bir başlangıç ​​yaptı. McIlroy, Thomas ve diğerleri Tiger Woods ve Jordan Speed ​​gibi isimler yapmaya çalışırken kendilerini setten ayıracaklar.

CBS Sports, hikayeyi PGA Şampiyonası puanları ve aşağıda öne çıkanlarla güncelleyecektir. Bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara daha ayrıntılı olarak göz atın Öncülük etmek, 2. tur çay saatleri ve bizim mutlak PGA Şampiyonası TV Programı / Kapsam Kılavuzu.

READ  BM, Shirin Abu Agle'ın İsrail'in açtığı ateş sonucu öldürüldüğünü söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.