2022 Britanya Açık lider tablosu: Canlı yayın, Tiger Woods skoru, bugünün St Andrews’deki 1. Turdaki golf skorları

St Andrews’deki Old Course, golfçülere 2022’de sıçrama yapma şansı sunuyor. Ayrıca, St Andrews’de 30. kez düzenlenen 150. Açık Şampiyona, oyuncular Chev’e katılma fırsatına sahipler. Ballesteros, Jack Nicklaus ve Tiger Woods, bu lokasyonda Claret Jug kazananlarıdır.

Bu sezon majörlerde şimdiden üç ilk 10 bitiren Rory McIlroy, favori olarak yarışa liderlik ediyor. 2014 şampiyonu golfçü, Binbaşı Schneidt’ten geri dönmeyi umarak son sekiz majörün dördünde galibiyet alamadı. Linkler uzmanı Jordan Spieth, kariyerinin dördüncü büyük şampiyonluğunu yakalamaya çalışırken, oyunun en ateşli ismi Xander Schauffele ilk zaferini arayacak. Tabii ki, golf evinde rekabet etmek için son resmi fırsatının ne olacağına başlarken gözler Tiger’a doğru çekilecek.

Yıldızlarla dolu bir sahada oynayan Eski Saha, tarihi bir fon ve bu yılki final olmanın baskısı ile 150. Açık Şampiyona, şimdiden hatırlanacak biri olacak şekilde şekilleniyor. CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki puanlar ve önemli noktalarla güncelleyecektir. Daha fazla ayrıntı için bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara bakın lider, Tur 1 tee kez Ve eksiksiz TV programı kapsam kılavuzunu açın.

READ  Güney Asya'da aşırı sıcak dalgası 'gelecek şeylerin bir işareti'

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.