2022 Britanya Açık Lider Tablosu: Canlı yayın, bugün golf skorları, Rory McIlroy St Andrews’ta 3. Rauntta skorlar.

St Andrews’deki eski saha, Pazar günkü final turuna giren gerçek anlaşmanın kim olduğuna karar vermeye yardımcı olacak unutulmaz bir golf turunun yolunu açıyor. 36 delikli işarette Cameron Smith, 18 delikli lider Cameron Young’ın önüne geçti ve 36 delikli 131 puanını Açık tarihteki en düşük dört (hızda iki) için bağladı.

Ancak Young, Rory McIlroy ve Victor Hovland (-10), Dustin Johnson (-9) ve Scotty Scheffler (-8) St. Andrews’de eğlenceli bir bitişe girerken ikinci sırada yer alıyor. St Andrews’deki son 15 Açık şampiyonun 14’ü 36 delikten üç atış önde tuttu ve son yedi Açık kazananın her biri turnuvanın bu aşamasında T4 veya daha iyi oldu ve 2022 şampiyonu golfçü bunlardan biri olabilir altı golfçü.

Yıldızlarla dolu bir alana sahip olan St Andrews, tarihi bir fon görevi görüyor ve bu yılki final olmanın baskısıyla, 150. Açık Şampiyona şimdiden hatırlanacak biri olmaya hazırlanıyor. CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki puanlar ve önemli noktalarla güncelleyecektir. Daha fazla ayrıntı için bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara bakın liderTur 3 tee kez ve tam TV programı kapsam kılavuzunu açın.

READ  Johnson Brunson'ın Mavericks'ten ayrılması ve 'kurs' izle Nix ile imzalaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.