15. Hafta 2022 Fantezi Futbol Sıralaması: Model Jonovan Knight, Sit Mike Evans Başladı Diyor

İster bu hafta sezon sonrasına başlıyor olun, ister play-off pozisyonları için can atıyor olun, her fantezi futbol açılış-oturan sonucu önemlidir ve 15. Hafta fantezi futbol sıralamalarınızı iyileştirmek en büyük önceliğinizdir. Philadelphia’nın hücumu, son üç maçında ortalama 41.0 sayı ve 464.3 yard oldu ve şimdi karşı karşıya geliyor. Ayılar. Chicago, maç başına izin verilen puanda (25,6) 29. sırada yer alıyor ve Jalen Hurts, Miles Sanders, AJ Brown ve Devonta Smith gibi oyuncular için kaliteli Fantezi Futbol eşleşmeleri yapıyor.

Justin Fields ve David Montgomery’nin Philadelphia koşusu savunmasını devralmasıyla, taşıma başına izin verilen yardalarda 24. sırada yer alan Chicago’dan bir avantaj elde edildi (4.7). Sıranızı kilitlemeden önce lütfen onaylayın SportsLine’daki gelişmiş bilgisayar modelinden 15. Hafta fantezi futbol sıralamalarına göz atın.

Oyuncu sıralaması söz konusu olduğunda, SportsLine’ın modeli insan uzmanları geride bırakıyor Fantezi Futbol Özellikle de sıralamalarda büyük farkların olduğu son birkaç sezonda. Bir sezon boyunca, liginizi kazanmakla eve eli boş dönmek arasındaki fark olabilir.

Geçen hafta model çok yüksekti. aslanlar Oyun kurucu Jared Goff, pozisyonunda ilk 10’da yer alacağını söyledi. Sonuç: Goff, Detroit’in 34-23 galibiyetinde 330 yarda 39 pasın 27’sini ve üç golü tamamladı. Vikingler. Onu kadrosunda bulunduran herkes büyük bir hafta içindeydi.

Şimdi ise her NFL maçını 10.000 kez simüle eden model, 2022 NFL sezonunun 15. Haftası için fantezi futbol sıralamasını açıkladı. Onları kontrol etmek için şimdi SportsLine’a gidin.

En İyi 15. Hafta Fantezi Futbol Tahminleri

Bu haftanın tek oyunculu modeli daha fazlası: Jetler Sonovan şövalyenin peşinden koşar. North Carolina Eyaletinden draft edilmemiş serbest oyuncu, sezonun çoğunu Jets’in antrenman takımında geçirdi, ancak koşu odasındaki yaralanmalar, derinlik tablosunda yükselmesine yardımcı oldu. 12. haftada 17 dokunuşta 103 hücum yardası ile çıkış yaptı ve o zamandan beri New York hücumuna katılımı istikrarlı oldu.

READ  Çin Askeri Tatbikatları Genişletiyor, Tayvan'a Yönelik Tehditleri Artırıyor

Knight, 13. Haftada Vikinglere karşı yaptığı hücumdan bu yana 20 dokunuş ve 118 yarda yaptı. Bunu, hücum için yenilmesi zor bir günde 19 dokunuşta 78 hücum yardası ile takip etti. Faturalar 14. haftada. Knight ayrıca geçen hafta kariyerindeki ilk golünü attı. Michael Carter’ın dönüşüne rağmen Knight net bir rol üstlendi, bu nedenle model onu 15. Hafta’da ilk 12 RB arasında listeliyor. İşte başka kim hedeflenecek.

Ve büyük bir şok: korsanlar Son sekiz sezonun her birinde 1.000’den fazla karşılama yardası biriktiren geniş alıcı Mike Evans, büyük bir zamanda tökezliyor ve konumunda ilk 25’e bile giremedi.

Evans, son yıllarda güvenilir bir fantazi yiğidi oldu, ancak son birkaç haftadır büyük bir mücadele verdi. Aslında Evans, 60 yarda ulaşmadan arka arkaya beş maç ve gol atmadan üst üste dokuz maç oynadı. Ek olarak, Evans ve Bucks artık birbirlerine karşı mücadele edecekler. Bengal20 Kasım’dan beri geniş bir alıcının bitiş bölgesini bulmasına izin vermeyen bir savunma. Pazar günü zorlu bir karşılaşma geçiren Evans, 15. Hafta yedek kulübesine girmeyi düşünecek bir oyuncu. Burada başka kimin solduğunu görün.

15. Hafta fantezi futbol sıralaması nasıl belirlenir

Model ayrıca, 15. Hafta fantezi futbol sıralamasında ilk 10’a girmeyi beklemeyeceğiniz sürpriz bir oyun kurucuya da sesleniyor. Bu seçim, büyük kazanmakla eve hiçbir şey almadan gitmek arasındaki fark olabilir. Burada kim olduğunu görebilirsin.

Bu hafta kim başlamalı ve oturmalı? Hangi sürpriz oyun kurucu sizi zafere taşıyacak? Her pozisyon için 15. Hafta fantezi futbol sıralaması için SportsLine’ı ziyaret edin ve hangi QB’nin ilk 10’a gireceğini görün.Tüm büyük zaman uzmanlarını geride bırakan bir modelden.

READ  Jets'ten Robert Saleh, Zach Wilson'ı QB Sunday olarak kabul etmeyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.